PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - KITESURF - prosba o radu a pomoc ako sa naucit bezpecne Kitesurfing

» Návrat na prehľad tém

» Janči   
Janči
05.04.2017 10:23:12
prosba o radu a pomoc ako sa naucit bezpecne Kitesurfing

Dobry den, mam 53 rokov, som stredne pokrocily na windsurfingu , jazdim v sklze,s trapezou, neviem vsak startovat z vody. Rad by som sa naucil Kitesurfing, ktory ma velmi oslovil a oslovilo ma aj to, ze sa cela vybava da zlozit do jedneho ruksaku. Znamy mi ponuka za celkom dobry peniaz, cca 100€ kitesurfingovu vybavu, ktoru par raz vyuzil a myslim si ze na naucenie by to asi aj stacilo. Chcel som poprosit ci by mi niekto skuseny nevedel pomoct sa naucit bezpecne jazdit.Nedavno som totiz videl co moze sposobit, ked si niekto mysli ze to uz vie a nie je tomu tak, cloveka vytiahlo z vody a oplieskalo o nedaleke auta Chcel by som co najskor zacat. Dakujem za odpoved a pripadnu pomoc. Janci


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 2         Výpis:    
MishoTT MishoTT   11.04.2017 o 17:37
 
RE: prosba o radu a pomoc ako sa naucit bezpecne Kitesurfing

Presne tak ako pisal branco, určite oslov niektoru kite skolu, vysvetlia teoriu, bezpečnosť, a doporučia a požičaju pre teba najvhodnejšiu kite zostavu.A hlavne sa ti tam na začiatok bude venovat profik takze sa to veľmi rychlo naučiš. Tej zostave za 100€ by som moc neveril. Môj nazor je že treba začať hneď s poriadnym materiálom.


Branco Branco   05.04.2017 o 15:43
 
RE: prosba o radu a pomoc ako sa naucit bezpecne Kitesurfing

Najlepšie asi, oslov BOARDACADEMY, alebo CORNER, spolupracujú. Obidvaja v BA. Hore máš baner


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou